Natuurlijk koop je een boek niet zomaar. Om een tipje van de sluier op te lichten hier de achterflaptekst: “Schrijven is een manier om je gedachten te uiten, maar kan ook ingezet worden om je levensverhaal te herschrijven en vanuit een ander perspectief naar jezelf te kijken. Barbara Pavinati gebruikt haar eigen leven als kapstok om deze theorie aan te tonen en voert haar boek ‘Verzinhoofd’ op als bewijsmateriaal. Dit boek laat zien dat psychische kwetsbaarheid ook een kracht kan zijn.”
Bianca van Het Stenen Museum Winkeltje in Lichtenvoorde biedt mijn boek aan in haar webshop. Ik ben heel blij met deze samenwerking. Zo zie je maar dat vaste klant ergens zijn zijn vruchten afwerpt!
Als je ‘Het staat op mijn voorhoofd geschreven’ nu koopt, krijg je er twee poëziekaarten van mij bij cadeau. Na de boekpresentatie op 11 november valt hij dan bij jou in de brievenbus.
Het staat op mijn voorhoofd geschreven bestellen
Vol trots deel ik nu met jullie de link waarop het boek te bestellen is. Ik zeg: doen!
Bestel ‘Het staat op mijn voorhoofd geschreven’
Meer lezen?
Om ‘Het staat op mijn voorhoofd geschreven’ op de markt te kunnen brengen, heb ik diverse mensen en bedrijven benaderd. Ik vond veel sponsoren die de noodzaak van dit boek inzagen. Ik hoop dat ook jij de waarde van het boek inziet!
Lees meer over de totstandkoming van dit boek en hoe ik sponsoren vond
Veel boeken
In Het Stenen Museum Winkeltje zijn veel prachtig spullen te koop zoals stenen, kaarten, thee, wierook en sieraden. Je kan er ook lunchen of een High Tea nuttigen. Er staat aan een wand een immense kast met allemaal prachtige boeken die voeding voor de ziel zijn! Een bezoek is zeker een aanrader!
Lees ook: ‘Het staat op mijn voorhoofd geschreven’ stevig in de steigers
2 reacties